5-й Дмитрук Лучеськ Півмарафон 2020 відбувся!

6 вересня 2020 року вулицями міста проклав маршрут п’ятий Дмитрук Лучеськ Півмарафон. Участь у забігах на різні дистанції взяли понад 1000 спортсменів, 300 з яких – діти.

Компанія «Дмитрук» спільно зі спортивним клубом «Лучеськ» вже п’ятий рік поспіль є організатором наймасовішого спортивного дійства у Луцьку. Дмитрук Лучеськ Півмарафон – забіг на 5 км, 10 км та 21 км для дорослих, та 1000 м, 500 м та 100 м для дітей. Оскільки 2020 рік приніс у буденність кожного з нас нові правила, то і така подія вимагала деяких нововведень. Стартові пакети учасників, окрім традиційних номеру, чіпу та пропозицій від партнерів цьогоріч містили ще й антисептик з захисною маскою. Право на безкоштовну реєстрацію отримали не лише люди з інвалідністю, а й учасники АТО, медики, поліцейські, пожежні – ті, хто опинився в особливій зоні ризику цього року.

Серед компаній, які підтримали подію на засадах партнерства у 2020 були: Тойота центр Луцьк «Автоконцепт», кінотеатр Multiplex, мережа 7/23, «Карпатська джерельна», 12 канал, страхова група ТАС, дитячий садок Happy Kids Club, школа-колегіум Years. З кожним роком подія об’єднує все більше компаній з однаковими цінностями. Доєднується ще більше корпоративних команд, ще більше вболівальників виходить на вулиці міста з плакатами на підтримку бігунів. Це свідчить про головне: подія Дмитрук Лучеськ Півмарафон стає по справжньому доброю традицією міста.