Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019

8 вересня, вже за традицією у першу неділю осені, Луцьком пройшла наймасовіша спортивна подія міста - Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019.

Компанія «Дмитрук» є співорганізатором події з 2016 року і щораз рівень проведення забігу стає все вищим. Понад 1000 бігунів долали трасу різної складності – 6, 9 та 21 км, що цьогоріч проходила новим маршрутом – історичною частиною міста, площею біля Замку Любарта, алеєю парасоль у Центральному парку. У спортивному містечку відбувались показові виступи дитячих колективів – бійців, танцорів, гімнастів, працювала інтерактивна 3D фотозона, фанові активності на локаціях партнерів заходу. Вперше для міста і в рамках події відбувалась пряма трансляція змагань – вболівальники могли в реальному часі слідкувати за бігунами на дистанції з екрану на сцені, на фініші працювала знімальна група з журналістом, де учасники змагань ділились враженнями щойно після перетину фінішної прямої, в спортивному містечку працювали коментатори. Усе було здійснено на професійному рівні та із залученням кращих майстрів своєї справи. 

Неабиякий ажіотаж панував на дитячих дистанціях, адже кількість фактичних учасників вперше за усі роки набагато перевищила заплановану! Свято було по-справжньому масовим, організація злагодженою, а емоції – справжніми! Більше фото та відео шукайте тут