Dmytruk Luchesk Halfmarathon 2018

9 вересня 2018 року, у день міста Луцька, втретє відбулась головна спортивна подія міста – Dmytruk Luchesk Halfmarathon 2018.

Цього року ми зібрали більше тисячі спортсменів і аматорів, дорослих і малих. Тільки від нашої компанії на старт вийшло 20 працівників, деякі з них бігли вперше! Такої згуртованості та запального бігу ми не пам’ятаємо давно!

Цьогоріч серед бігунів були представники та команди спортивних клубів і компаній: Lutsk Patrol Police, PrivatBank, Нові мандри, Спілка Воїнів АТО Волині, Епікур, "Г.А.В", Viking, Kromberg & Shubert, Zeppelin, Carlsberg-Ukraine, GARDA, DevBranch, ОКСО"Равлики", PLAST, ТОВ "ТЕРІХЕМ ТЕРВАКОСКІ", Офісний планктон, Gutsul Running Club, Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна", Garda, KSO If-Deaf, Joyfitness,Orient, Openmind, Sharpminds Run, Rivne Running Club, СК Лучеськ, СК Гепард, СК Ультра, IDEA Run, Run Forest Run, CrossFit Rivne, SportLife, Borys Running Club.

Що ж, цікавість до події зростає і це надзвичайно мотивує! Впевнені, наступного року ми згуртуємо ще більше бігунів і фанатів бігу на Dmytruk Luchesk Halfmarathon! Бігові змагання були, є і залишатимуться тими подіями, які ми з задоволенням ініціюватимемо, адже як соціально відповідальна компанія, обрали цей напрям одним з ключових для підтримки.