Ми впровадили НАССР

Виробничі майданчики компанії успішно пройшли аудит та отримали сертифікат, що засвідчує відповідність підприємства міжнародним стандартам виробництва безпечних та якісних харчових продуктів.

Аби спростити взаємовідносини виробника з державними установами та торгівельними організаціями було розроблено ряд добровільних міжнародних стандартів системи управління безпечністю та якістю харчових продуктів, які включають вимоги по впровадженню принципів НАССР, та визнаються у світі, в тому числі і міжнародною організацією GFSI. GFSI (Global Food Safety Initiative) – Глобальна ініціатива з безпечності харчових продуктів. Ця не комерційна організація була створена у 2000 р. в Бельгії. Компанії-учасники даної організації визнають сертифікати будь-якого стандарту, схваленого GFSI. Виробнику достатньо пройти сертифікацію по потрібному стандарту, що надалі значно спрощує початок торгових взаємовідносин.

Для одного з виробничих майданчиків було обрано міжнародний стандарт IFS Food (International Featured Standard) - Міжнародний пропонований стандарт. Для ще двох – схема сертифікації FSSC 22000 (покращена версія стандарту ISO 22000 Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization).

Ми отримали визнання одним з найбільш авторитетних у світі міжнародних органів з сертифікації! Наш сертифікат забезпечує визнання нас провідними компаніями міжнародного ритейлу, що гарантує спрощену процедуру входження наших продуктів на міжнародні ринки східної та західної Європи, що являється стратегічною ціллю нашої компанії.