WorldFood Ukraine 2019

З 23 по 25 жовтня наша команда працювала на міжнародній виставці харчових продуктів WorldFood Ukraine 2019.

В нашому розпорядженні був стенд площею 36 кв м, який ми ідейно поділили на дві зони – жовту та чорну, констатуючи факт, що бренд KABANOSY росте, розширяється і лінійка ВООМ – невід’ємна його частина. 

Концептуально локація була побудована на логіці створення магазину в магазині («shop in shop»), з візуалізацією різних продуктових рішень для різних каналів продажу: рітейл, магазин біля дому, АЗС, кінотеатр. Комбінація картинки того, як це виглядає в торговій точці плюс безпосередньо сам продукт, справляло цілісне враження та було високо оцінене відвідувачами стенду.

Протягом трьох днів команда відпрацювала безліч корисних контактів, дала відповіді на найнесподіваніші питання, заводила потенційно цікаві знайомства. До нас навідувалися майбутні партнери і постачальники, підрядники і експортери, байєри і топи провідних компаній. Ми були дуже раді друзям, які знайшли час і відвідали наш стенд, випили з нами кави та високо оцінили роботу нашої команди. Віримо, що ці три інтенсивні дні продукуватимуть зацікавленість продуктом та лояльність до нього протягом усього наступного року. Більше фото шукайте тут.