Як у Луцьку відбувався забіг Святих Миколаїв

Як стати трішки Святим Миколаєм і спортсменом, як зробити добру справу і зануритися в атмосферу справжнього свята ці люди добре знають, оскільки сьогодні у нашому місті пройшов благодійний забіг Святих Миколаїв.

Організували благодійний забіг компанія Дмитрук, РЦ ПортCity та Спортивний клуб Лучеськ. Кожному з учасників забігу видали спеціальну наклейку з номером та червоні святкові шапки. Деякі учасники прийшли на забіг у костюмах казкових персонажів. Дорослі долали дистанції у 7 та 2 кілометри, маршрут пролягав від ПортCity до РАЦСУ. Дітки бігли дистанції 100 метрів (6 років), 200 метрів (7-9 років), 500 метрів (10-12 років). Також у забігу окремо приймали участь діти Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Всього у святковому забігу взяли участь 600 охочих.

Це спортивне свято, що мало на меті популяризувати здоровий спосіб життя та водночас створити новорічно-різдвяне свято з безліччю веселощів, та подарунків. І це вдалося. Представники компанії Дмитрук зазначили, що ідея проведення щороку таких спортивно-благодійних заходів вже стала доброю традицією для Луцька. Оскільки метою таких події є, в першу чергу, соціальна складова, вони вселяють тепло у душі, допомагають кожному долучитися до доброї справи та файно провести час - компанія буде й надалі підтримувати подібні ініціатив

Переможцем на забігу у 7 кілометрів серед жінок стала Оксана Оксенюк, серед чоловіків – Микола Юхимчук. Серед дітей на дистанції 300 метрів переміг Назар Демков, на дистанції 500 метрів – Гнатюк Олександр і Дарина Бучман. Всі переможці отримали грошові призи, та подарунки від спонсорів. Також, серед всіх учасників розігрувалась безпрограшна лотерея, в якій вони мали нагоду виграти праску, мультиварку, блендер, міксер, чайник тощо. Всі зібрані кошти організатори передадуть у навчально-реабілітаційний центр (колишня школа №8), де навчаються діти з особливими потребами.